313 105 833 info@dftechnik.cz

Bazénové vysavače

Nezbytnými pomocníky při údržbě Vašeho rodinného bazénu jsou bazénové vysavače. Díky nim je pravidelná péče o čistotu bazénu a vody mnohem příjemnější a samozřejmě i rychlejší.

Automatické vysavače

Automatický bazénový vysavač přináší velké usnadnění práce při pravidelném čištění bazénu. Je to vlastně takový bazénový robot. Automatické vysavače jsou totiž absolutně nenáročné na obsluhu, pracují zcela samostatně a zajistí Vám dokonalé odstraňování nečistot ze dna i stěn bazénu. Největší výhodou je čistící cyklus v nočních hodinách, takže každý den máte bazén dokonale vyčištěný.

Poloautomatické vysavače

Poloautomatické bazénové vysavače již patří mezi neodmyslitelné pomocníky pro údržbu rodinného bazénu. Jejich instalace je velice snadná a rychlá. Připojují se přes skimmer k pískové filtraci, využívají její sací sílu a kvalitní pulzní membránu vysavače, čímž se pohybují po bazénu.

Ruční bazénové vysavače

Dostatečně účinné zařízení je také mechanický bazénový vysavač nebo chcete-li ruční bazénový vysavač. Tyto bazénové vysavače – vysávací hlavy – se připojují k filtračnímu systému a pracují na vakuovém principu. Obsluha je při čištění ovládá pomocí teleskopické tyče, na jejímž konci je umístěna vysávací hlava. Nečistoty se nasávají do hadice a odvádějí do skimmeru, odkud následně putují do pískové filtrace.

Napište nám

Potřebujete poradit s výběrem ?

Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

 

DF Technik s.r.o.
Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

 

Otevřeno: 

Pondělí – Pátek  od 9.00 do 17.00

Sobota:   Zavřeno

Neděle:   Zavřeno

 

+420 313 105 833

 

info@dftechnik.cz

Kontaktní formulář

1 + 4 =

Share This