313 105 833 info@dftechnik.cz

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ HARMONY - řada standart

je velmi žádané zastřešení bazénujelikož se jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU LAGUNA NEO™ - řada komfort

Model LAGUNA NEO™ je konstrukčně řešen tak, aby dokázal zakrýt i velké prostory. Díky tomu může bez problémů zastřešit i veřejné plavecké bazény. Prostorné zastřešení tak lze navíc využít nejen jako kryt Vašeho bazénu, ale také jako „halu“, kde můžete s rodinou nebo přáteli v klidu a v závětří po koupeli relaxovat. Toto zastřeení vyrábíme i bez provední NEO – pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším bazénovým specialistou.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ STAR - řada standart

je podchozí zastřešení bazénuJeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor předza i podél obou stran bazénuZejména při nepříznivějšímpočasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ RIVIERA BEZ KOLEJNIC- řada komfort

Konstrukce zastřešení tohoto typu je svými parametry, designem a užitnými vlastnostmi shodná se zastřešením OCEANIC low. Rozdíl mezi nimi je ten, že tento model zastřešení se posouvá přímo po dlažbě bez kolejnic, což ocení především zákazníci, kteří nechtějí nebo nemohou technologicky zasahovat do bezprostředního okolí bazénu.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ TERRA Jednokolejnicový systém zastřešení - řada komfort

TERRA je nejnižší bazénové zastřešení od ALUKOVU, které téměř kopíruje povrch terénu.  V uzavřené poloze umožňuje absolutní, ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je decentní, na prostor nenáročné zastřešení, které podporuje moderní architekturu.

 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ CORONA™ - řada komfort

Zastřešení Corona je nejnižším dvoukolejnicovým systémem zastřešení bazénu. Toto zastřešení perfektně splňuje svou funkci – udrží vodu v bazénu čistou a teplou – a zároveň neruší ve výhledu do Vaší zahrady.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ IMPERIA NEO™ - řada komfort

Nízké zastřešení, které přitom působí prostorným, odlehčeným dojmem. Decentní oblouk, který ukončuje ostrá hrana, bude vypadat krásně na každé zahradě.

 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ OCEANIC LOW - řada komfort

Ostré linie s mírným obloukem ve střešní části zajistí maximální komfort pod zastřešením. Neotřelý vzhled zastřešení dodá jiskru Vašemu bazénu a zahradě. Výšku zastřešení můžeme přizpůsobit podle Vašeho přání, a to už od 85 centimetrů. Pokud se Vám design tohoto modelu líbí, ale požadujete vysoké, podchozí zastřešení, je zde ještě zastřešení OCEANIC high

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ VIVA™ - řada komfort

Úspěšný bezbariérový model, který je veden kolejnicí pouze z jedné strany. K Vašemu bazénu tak zůstane ze tří stran plně otevřený bezbariérový přístup. Mezi nízkými zastřešeními patří společně s modelem CORONA k těm úplně nejnižším.

 

Oslovte nás

Potřebujete poradit s výběrem ?

Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

DF Technik s.r.o.
Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

313 105 833

 

info@dftechnik.cz

Kontaktní formulář

5 + 4 =

Share This