„Bazén si nepořizujete každý den.
Proto si dáváme záležet, aby byl perfektní.“

Našim cílem je najít takovou kombinaci funkčnosti, unikátního designu a nadčasových technologií, aby náš bazén plnil vaše očekávání teď, stejně jako v budoucnu.

Úspora nákladů

Pro každý náš projekt hledáme technologické řešení, které je šetrné k přírodě a zároveň snižuje náklady na provoz bazénu.
Jak správně vybrat bazén a k tomu bazénovou technologii nebo příslušenství?

Rádi vám v tom poradíme. Stačí se u nás zastavit v bazénovým centrum.

Laminátové bazény

Laminátové kompozitní bazény jsou mimořádně pevné a přitom elegantní, tvarově propracované a jejich provedení zaujme hned na první pohled. Naše bazény Vám umožní relaxaci, odpočinek i aktivní plavání. Díky 30-ti letým zkušenostem, dbání na kvalitu a moderním technologiím Vám zajistíme dlouhodobou radost z Vašeho bazénu.

 

 

 

 

Fóliové bazény

Betonové bazény na míru jsou již ve světě bazénů klasikou. Jedná se o extrémně odolné povrchy, které zajistí těsnost betonového bazénu a zároveň tvoří povrchovou úpravu. V tomto segmentu jsou absolutní špičkou. Bazény stavěny tímto způsobem nemají prakticky žádné rozměrové a tvarové omezení.

 

 

 

 

Fóliové bazény EXCLUSIVE

Betonové bazény na míru  3D TOUCH mají ničím nenapodobitelný povrch. Ať už chcete aby váš bazén vypadal jako z bílého mramoru nebo tmavé břidlice, případně aby měl vysloveně přírodní charakter tak 3D TOUCH je pro Vás tou správnou volbou. Finální design je výjimečný a ničím nenapodobitelný. Způsob instalace 3D povrchů bazénu je také odlišný od standardních sérií fólií. Dno bazénu je spojováno bez přeložení materiálu a to posouvá design ještě dále. Jedná se o extrémně odolné povrchy, které zajistí těsnost betonového bazénu a zároveň tvoří povrchovou úpravu. 

Keramické bazény COMPASS

Keramické bazény Compass Ceramic Pools jsou bazény ze sklolaminátové skořepiny, která je doplněná patentovaným keramickým jádrem a dalšími vrstvami tak, aby odolaly povětrnostní podmínkám středoevropského klimatu a zároveň splnily estetické nároky nejnáročnějších zákazníků. Jsou 100% odolné proti osmóze (prosakování vody stěnou bazénu), chráněné proti agresivnímu UV záření, vhodné pro slanou úpravu vody

Nadzemní bazény

Bazény GRE jsou bazény španělského výrobce, který se soustřeďuje zejména na kvalitu a bezpečnost svých výrobků.

Čím ale bazény GRE zaujmou především je jejich design. V naší nabídce naleznete bazény v dekoru dřeva, kamenů, či čistě bílé.

Share This