MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU

Vůbec nejrozšířenějším a nejoblíbenějším postupem výstavby bazénů u nás jsou bazény vypláštěné těžkou fólií. Na betonový podklad různého tvaru a různé velikosti . U těchto bazénů máte na výběr ze širokého spektra různých odstínů.

Proč si vybrat vložkovaný bazén DF POOL?

Můžete si navrhnout libovolný tvar, rozměr, nejste omezeni typizovanými tvary a velikostmi bazénů, bazén si uzpůsobíte dle svého včetně schodiště, kreativitě se meze nekladou.

+  velký výběr  barevných typů a vzorů folií od jednobarevných, mramorových, mozaikových až po 3D folie s texturou, které lze mezi sebou libovolně kombinovat

+  dlouholeté záruky a vysoká životnost

+  snadná údržba a vysoká stabilita proti UV záření, velmi malé usazování vápna a kovových elementů

+  jsou také dobře hodnoceny pro svou vysokou životnost, kvalitu a dobrou cenovou dostupnost

Co je to bazénová folie?

Bazénová fólie je tkaninou vyztužená fólie PVC-P, u které nedochází k hnilobě a zvětrávání.  Je extrémně oděruvzdorná a vyztužená vysoce pevnou tkaninou. Umožňuje rychlou montáž s minimálními výdaji. Jako ochranu proti uklouznutí například na schody použijete protiskluzový typ, který má lisovaný strukturovaný povrch. Folie je antibakteriálně ošetřena a zamezuje usazování bakterií a plísní. Homogenní povrch zamezuje růstu řas a usazování nečistot. Vložkování je také vynikající pro rekonstrukce starých bazénů.

Díky široké nabídce odstínů bazénových folií si vyberou i klienti, kteří mají vysoké nároky na designový vzhled svého bazénu.

Folie je vhodná jak pro malé rodinné a privátní bazény, tak i pro velká komerční zařízení a veřejná koupaliště. Často se folie používá také pro rekonstrukci a opravu starých betonových bazénů.

Bazénová fólie ALKORPLAN 2K

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce a na svém povrchu je navíc opatřena jednou ochrannou akrylátovou vrstvou, která zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie (zejména na styku vodní hladiny se stěnou bazénu). Akrylátová vrstva výrazně zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost fólie vůči mikroorganismům, usnadňuje čistění a údržbu. Tloušťka  fólie je 1,5 mm.

 

Řada RENOLIT ALKORPLAN 2K se dodává v 7 atraktivních různých barvách: bílá, písková, světle modrá, tmavě modrá, karibská zelená, světle šedá a tmavě šedá. 

Bazénová fólie ALKORPLAN 3K

Řada RENOLIT ALKORPLAN 3K je nejvyšší řada RENOLIT. Nabízí stejné  kvality jako RENOLIT ALKORPLAN 2K, ale s nekonečným moderním designem a textury, díky nimž se váš bazén zaměřuje na vaše představy: Modrá řeka, Perština modrá, Perština písek, Persia černá, Mosaic, Carrara, Mramor, Byzantium Blue a Platinum.

 

Řada RENOLIT ALKORPLAN 3K se dodává v 9 atraktivních vzorech: 

ALKORPLAN 3K – Marble, ALKORPLAN 3K – Carrara, ALKORPLAN 3K – Persia Blue, ALKORPLAN 3K – Byzance Blue,ALKORPLAN 3K – Persia Sand, ALKORPLAN 3K – Persia Black, ALKORPLAN 3K – Mosaic,ALKORPLAN 3K – Platinum

Fólie AVfol

Fólie je vyrobena ze dvou vrstev prémiového PVC vyztuženého tkanou polyesterovou síťovinou. Povrch fólie je navíc opatřen vysoce kvalitním ochranným lakem, který chrání fólii před poškozením, stárnutím, zvyšuje UV stabilitu a zamezuje růstu a usazování bakterií. Tato struktura zajišťuje, že fólie zůstane nepoškozena i v případě vytvoření trhliny v tělese bazénu. Lze koupit jednobarevné, vzorkované, s výliskem, protiskluzové nebo tekuté.

Katalog ZDE

AVfol fólie

Tvarová řešení bazénů

Tvar, rozměry si můžete přizpůsobit podle své představy včetně schodiště.

Share This