MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU

Vůbec nejrozšířenějším a nejoblíbenějším postupem výstavby bazénů u nás jsou bazény vypláštěné těžkou fólií. Na betonový podklad různého tvaru a různé velikosti . U těchto bazénů máte na výběr ze širokého spektra různých odstínů.

Proč si vybrat vložkovaný bazén DLW POOL?

Můžete si navrhnout libovolný tvar, rozměr, nejste omezeni typizovanými tvary a velikostmi bazénů, bazén si uzpůsobíte dle svého včetně schodiště, kreativitě se meze nekladou.

+  velký výběr  barevných typů a vzorů folií od jednobarevných, mramorových, mozaikových až po 3D folie s texturou, které lze mezi sebou libovolně kombinovat

+  dlouholeté záruky a vysoká životnost

+  snadná údržba a vysoká stabilita proti UV záření, velmi malé usazování vápna a kovových elementů

+  jsou také dobře hodnoceny pro svou vysokou životnost, kvalitu a dobrou cenovou dostupnost

Co je to bazénová folie?

Bazénová fólie je tkaninou vyztužená fólie PVC-P, u které nedochází k hnilobě a zvětrávání.  Je extrémně oděruvzdorná a vyztužená vysoce pevnou tkaninou. Umožňuje rychlou montáž s minimálními výdaji. Jako ochranu proti uklouznutí například na schody použijete protiskluzový typ, který má lisovaný strukturovaný povrch. Folie je antibakteriálně ošetřena a zamezuje usazování bakterií a plísní. Homogenní povrch zamezuje růstu řas a usazování nečistot. Vložkování je také vynikající pro rekonstrukce starých bazénů.

Díky široké nabídce odstínů bazénových folií si vyberou i klienti, kteří mají vysoké nároky na designový vzhled svého bazénu.

Folie je vhodná jak pro malé rodinné a privátní bazény, tak i pro velká komerční zařízení a veřejná koupaliště. Často se folie používá také pro rekonstrukci a opravu starých betonových bazénů.

RENOLIT ALKORPLAN je největší celosvětový výrobce  vyztužených fólií . RENOLIT ALKORPLAN nabízí svým širokým sortimentem výrobků a barev řešení pro všechny typy bazénů bez ohledu na jejich použití, tvar nebo stav. 

Ale jakou vyztuženou membránu bych měl napojit na bazén? Jaké faktory mám vzít v úvahu při výběru membrány RENOLIT ALKORPLAN ?

Především byste měli vědět, že všechny naše silnostěné fólie ( RENOLIT ALKORPLAN 2K , RENOLIT ALKORPLAN 3K , RENOLIT ALKORPLAN TOUCH RENOLIT ALKORPLAN XTREME  a náš nejnovější výrobek: RENOLIT ALKORPLAN CERAMICS ) jsou tvořeny dvojitou vrstvou nepropustného měkčeného PVC s vyztuženou vložkou z PES tkaniny a ochranou akrylátovou vrstvou , produkt je flexibilní a odolný .

Na první pohled bychom si mohli myslet, že všechny barvy, které RENOLIT ALKORPLAN nabízí pro zvýšení vzhledu bazénu, jsou podobné, ale v závislosti na rozmezí existují některé významné rozdíly mezi některými modely fólií a to je tlouštkou 1,5 mm  RENOLIT ALKORPLAN 2K a RENOLIT ALKORPLAN 3K

Bazénová fólie ALKORPLAN 2K

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce a na svém povrchu je navíc opatřena jednou ochrannou akrylátovou vrstvou, která zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie (zejména na styku vodní hladiny se stěnou bazénu). Akrylátová vrstva výrazně zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost fólie vůči mikroorganismům, usnadňuje čistění a údržbu. Tloušťka  fólie je 1,5 mm.

Řada RENOLIT ALKORPLAN 2K se dodává v 7 atraktivních různých barvách:              bílá, písková, světle modrá, tmavě modrá, karibská zelená, světle šedá a tmavě šedá. 

Bazénová fólie ALKORPLAN 3K

Řada RENOLIT ALKORPLAN 3K je nejvyšší řada RENOLIT. Nabízí stejné  kvality jako RENOLIT ALKORPLAN 2K, ale s nekonečným moderním designem a textury, díky nimž se váš bazén zaměřuje na vaše představy: Modrá řeka, Perština modrá, Perština písek, Persia černá, Mosaic, Carrara, Mramor, Byzantium Blue a Platinum.

Řada RENOLIT ALKORPLAN 3K se dodává v 9 atraktivních vzorech: 

ALKORPLAN 3K – Marble, ALKORPLAN 3K – Carrara, ALKORPLAN 3K – Persia Blue, ALKORPLAN 3K – Byzance Blue,ALKORPLAN 3K – Persia Sand, ALKORPLAN 3K – Persia Black, ALKORPLAN 3K – Mosaic,ALKORPLAN 3K – Platinum

Bazénová fólie ALKORPLAN TOUCH

ALKORPLAN TOUCH je nejsilnější a nejodolnější bazénová fólie na trhu a má přirozenou povrchovou úpravu. TOUCH je unikátní pro své 3D vyražené výtisky, které jej činí jedinečným jak hmatově, tak vizuálně. Při tloušťce 2 mm je nejsilnější a nejvíce odolná fólie na trhu. Budete mít jedinečný a exkluzivní bazén!

Bazénová fólie ALKORPLAN CERAMICS

RENOLIT ALKORPLAN CERAMICS je také nová vyztužená bazénová fólie pro bazény, které replikují objemy skutečných keramických dílů a jejich spoje dosahují podobu mozaiky inspirované řeckou mytologií .
Stejně jako všechny vyztužené bazénová fólie řady RENOLIT ALKORPLAN jsou 100% vodotěsné a jsou opatřeny písemnou 10ti letou zárukou vodotěsnosti.
Bazénová fólie CERAMICS má tloušťku 2 mm s designem reliéfu s neuvěřitelným 3D efektem, schopným simulovat vzhled a pocit slavných čtvercových keramických kusů populárních v bazénech. Kromě vynikajícího designu, který je vhodný, jak pro nový bazén, tak i pro rekonstrukce bazénů, jeho technické vlastnosti umožňují, aby zesílená bazénová fólie byla elastická a pružná, aby se přizpůsobila tvarům a rohům jakéhokoli bazénu.

Dodává se ve čtyřech modelech inspirovaných bohyněmi řecké mytologie:

Tvary bazénů

Tvar, rozměry si můžete přizpůsobit podle  svého včetně schodiště

Galerie bazénů DLW POOL

Share This