Bazénové příslušenství

Nedílnou součástí bazénu je vhodné a kvalitní bazénové příslušenství.

Bazénové příslušenství představuje širokou škálu pomůcek a různých bazénových technologií, z nichž si můžete vybrat doplňky, které Vám usnadní údržbu bazénu (vysavače, síťky, kartáče, apod.). V naší nabídce ovšem najdete také doplňky k bazénu, které vám výrazně zpříjemní koupání, jde například o bazénové schůdky, bazénové osvětlení a pod.

Potřebujete poradit s výběrem bazénové technologie a příslušenstvím?

Neváhejte se obrátit na našeho bazénového specialistu.

PÍSKOVÉ FILTRACE

Písková bazénová filtrace slouží k zachycení nečistot obsažených v bazénové vodě za použití přírodních principů. Její podstatou je průtok vody přes filtrační náplň, ve které se mechanické nečistoty zachycují a čistá voda se vrací zpět do bazénu.

OHŘEV BAZÉNŮ

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které nabízíme k bazénům. Vybrat si můžete solární vyhřívání, některé z tepelných čerpadel nebo elektrický ohřev.

ÚPRAVA BAZÉNOVÉ VODY

Chemická úprava vody v bazénu je důležitou součástí každého bazénu. Úprava vody v bazénu pomocí automatik je jednoduchá a ušetří čas i náklady na provoz bazénu.

BAZÉNOVÁ CHEMIE

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme dlouhodobě osvědčené přípravky německé značky CHEMOFORM. Jejich použití je snadné, jsou rychlé a spolehlivé. Představují komplexní řadu na sebe navazujících přípravků, díky kterým dosáhnete křišťálově čisté vody ve svém bazénu.

BAZÉNOVÉ VYSAVAČE

Bazénové vysavače jsou nezbytnými pomocníky v péči o čistotu vašeho bazénu. Z něj vysávají znečištěnou vodu a buď samy nebo s pomocí pískové filtrace ji vracejí vyčištěnou zpět. V naší nabídce najdete několik typů vysavačů, které jsou vhodné pro každý bazén.

 

PLAVECKÉ PROTIPROUDY

Plavání patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejzdravější sporty, řada majitelů bazénů proto volí protiproud jako ideální variantu, jak ze svého zahradního bazénu udělat aquapark a plaveckou dráhu v jednom. I v tom nejmenším bazénu si teď můžete dopřát sportovní plavání.

SOLÁRNÍ SPRCHY

Solární sprcha je užitečný doplněk do každé zahrady, ať už s bazénem, nebo bez něj. Tělo sprchy je solárním absorbérem a zároveň zásobníkem až na 35 litrů vody, která je v něm ohřívána až na 60 °C! Zadarmo tak budete mít po ruce dostatek teplé vody na osvěžení, osprchování před vstupem do bazénu nebo po práci.

Bazénové schůdky

Ať už si kupujete nový bazén či jen uvažujete o výměně schůdků, připravili jsme pro vás ucelenou nabídku schůdků, která splní požadavky všech zákazníků. V naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály – od jednodušších modelů se základní povrchovou úpravou až po atraktivní nerezové modely s měkčenými nášlapy určenými pro luxusnější bazény.

Ostatní bazénová výbava

Bazén se základním bazénovým příslušenstvím nemusí vždy dostatečně uspokojit všechna vaše očekávání a požadavky, které na svůj nový bazén kladete. Bazénové příslušenství představuje širokou škálu pomůcek a různých bazénových technologií, z nichž si můžete vybrat takové bazénové doplňky, které Vám usnadní údržbu bazénu

Share This