Dopřejte tělu i duši absolutní relaxaci a uvolnění v INFRASAUNĚ

Infrasauny

Dopřejte si relax v infrasauně kdykoliv. Instalovat ji můžete v rodinném domě, ale i v malém bytě. Všechny modely jsou vyrobené z ušlechtilého dřeva kanadského jedlovce, cedru, který má výborné tepelně-izolační vlastnosti. Dbáme také na design a vhodně zvolený model tedy bude interiéru vaší domácnosti skvěle slušet. Karbonové nebo keramické zářiče produkují v celém prostoru kabiny infračervené teplo. Ovládání vyhřívání i doplňkových funkcí infrasauny  je jednoduché, k přípravě před saunováním stačí pár minut. Za jeden saunovací cyklus pak zaplatíte méně než 5 korun.

Zvolte si některou z vonných esencí a dolaďte tak atmosféru k dokonalosti. Nezapomínejte také na wellness kosmetiku, která posiluje pozitivní účinky saunování na kvalitu pokožky. Esenciální oleje i kosmetiku najdete v kompletní nabídce saunovacího příslušenství.

Chcete si pořídit INFRASAUNU?

Rádi byste si dopřávali požitek ze saunování v pohodlí domova? Uvažujete o nákupu infrasauny, ale nevíte, který typ by byl pro vás ten pravý? Zajímají vás léčebné a regenerační účinky saunování na lidské zdraví? Rádi Vám pomůžeme. Přjďte k nám na prodejnu nebo si domluvte osobní schůzku s naším specialistou na infrasauny, kde se dozvíte potřebné informace, zajímavosti, rozdíly a doporučení pro výběr správné infrasauny právě pro Vás..

 

Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauny pro jednu osobu jsou velmi kompaktní a přitom vnitřně prostorné pro nerušené saunování jedné osoby. Vybrat si můžete z opravdu velkého množství modelů infrasaun pro 1 osobu.

 

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro dvě osoby patří mezi ty nejoblíbenější. Nabízejí vnitřní prostor pro příjemnou relaxaci ve dvou a přesto zůstávají velmi prostorově nenáročné, aby se vešly do každého bytu. Vybrat si můžete z opravdu velkého množství modelů infrasaun pro 2 osob.

Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro tři osoby nabízíme pro náročné zákazníky, kteří se starají o své zdraví a svůj den si neumí představit bez relaxace, při které nechtějí být sami. Velký vnitřní prostor nabízí dostatek místa a navíc krásně doplní jakoukoli část vašeho domu či bytu.

Infrasauny pro 4 a více osob

Infrasauny pro čtyři a více osob představují naprostou špičku mezi infrasaunami a využívají se proto i ke komerčním účelům. Nabízí totiž obrovský vnitřní prostor až pro šest osob bez jakýchkoli kompromisů. Jsou tak oblíbené hlavně mezi velice náročnými klienty, kteří se s ničím menším než špičkovou kvalitou nespokojí.

Infrasauny pro 4, 5 nebo 6 osob už vyžadují v domě dostatečný prostor.

Rohové infrasauny

Infrasauny rohové nabízíme pro náročné zákazníky, kteří se starají o své zdraví a svůj den si neumí představit bez relaxace, při které nechtějí být sami. Velký vnitřní prostor nabízí dostatek místa a navíc krásně doplní jakoukoli část vašeho domu či bytu.

Příslušenství pro infrasauny

Každý, kdo má doma saunu ví, že saunování není jen o samotné sauně. Saunové doplňky vám zpříjemní chvíle relaxace v infrasauně i tradiční sauně.

Share This