Keramické bazény

Luxusní keramické bazény, které vás nadchnou svým vzhledem,                      3D efektem. Unikátní karbon-keramická technologie je stejným vysokoodolným materiálem, který se využívá v leteckém, automobilovém               či sportovním průmyslu a zaručuje kvalitu a dlouhověkost bazénu Compass Pool.

 

VÝHODY KERAMICKÝCH BAZÉNŮ

• Exkluzivní 3D zářivý povrch bez pórů
• 20-letá záruka na osmózu
Keramické jádro (patent PN 1690) se zvýšenou tuhostí bez ztráty pružnosti
• Rychlá a jednoduchá montáž během několika dní
• Zabudování bazénu bez betonové základové desky
• Vysoká kvalita zaručena neustálou kontrolou výrobního procesu
• Přísné dodržování shody s ověřenou australskou technologií
Zvýšení pevnosti použitím technologie uzavřeného lemu
a karbonových rohoží

Z ČEHO JSOU VYROBENÉ NAŠE BAZÉNY?

Bazény s keramickým jádrem, karbonovými výztužemi a systémem všech vrstev, ze kterých jsou složené, umožňují rychlou a jednoduchou montáž bez betonové základové desky během několika dní.

Gelcoat a barva

Gecoat je svrchní ochrnná vrstva bazénu, mimořádně odolná Vůči UV záření a mechanickému poškození, která byla vyvinuta na výrobu povrchů u luxusních jacht. Barvy, které používáme do bazénů Compass patří k nejpokročilejším systémům gelových nátěrů na světě. I proto zůstávají bazény Compass po letech stále stejné.Vyberte si z 12-ti barev keramických bazénů Compass.

Uzavřený lem

Díky uzavřenému lemu bazénu, který je zatočený okolo celého obvodu, je celý okraj bazénu mimořádně stabilní a pevný a přitom si zachovává potřebnou pružnost. Tyto vlastnosti jsou nejdůležitější při transportu a samotné montážiBazén s uzavřeným lemem dokonale drží svůj tvar.

Základní vinylesterová vrstva

První voděodolná bariéra tvořená vinylesterovou pryskyřicí je nanášená na vrstvu gelcoatu s barvou a zabraňuje možnému vzniku osmózy.

Balzová výztuž ve vnější vrstvě

Součástí vnější vrstvy, která je v bezprostředním kontaktu s okolním prostředím, jsou výztuže z balzového dřeva. Jsou velmi lehké, používají se např. na výrobu modelů letadýlek.

Díky dostatečné tloušťce a strategickému umístění po stěnách bazénu vynahradí jiné výztuže.

Vinylester se skelným vláknem

Druhá voděodolná bariéra, která dává bazénu vysokou pružnost a pevnost. Tato vinylesterová vrstva je vyztužena skelným vláknem.

Rohože ze skelného vlákna

Rohože jsou vyrobené ze skelných vláken, které jsou slepeny účinným pojivem. Snadno se ohýbají a používají se na zpevnění nejnamáhanějších částí bazénu, především ve všech jeho ohybech a na schodištích.

Karbonové rohože

S karbonem, tzv. uhlíkovým vláknem se můžeme setkat u sportovního vybavení, vyrábí se z něj např. tenisové rakety, lyženebo rámy bicyklů.

Původně materiál určený pro letecký průmysl jsme se rozhodli využít pro zdokonalení našich bazénů. Karbon je totiž lehký a velmi pevný a právě pro tyto vlastnosti jsme přidali karbonové vlákno do nejvíce namáhaných částí bazénu.

A tak jsou Compass bazény jedny z nejpevnějších a tvarově nejstálejších na trhu.

Keramická vrstva

Třetí, hlavní voděodolná bariéra, vyvinutá v Austrálii a USA.

Keramická vrstva byla původně vyvinutá pro NASA projekty, kde jsou všechny materiály testovány na odlonost v nejnáročnějších podmínkách.

Compass bazény tak mají garantovanou 100% ochranu proti osmóze.

A tak jsou Compass bazény jedny z nejpevnějších a tvarově nejstálejších na trhu.

Polyesterová vrstva

Polyesterová vrstva, která se aplikuje na keramickou vrstvu tvoří hlavní konstrukční část celého kompozitního bazénu. Po vytvrzení dává bazénu velmi dobré mechanické vlastnosti.

Vnější voděodolná vrstva

KERAMICKÉ BAZÉNY PRO TY, CO MILUJÍ DESIGN, JEDNODUCHOST A KRÁSU

Keramické bazény Compass vybírejte z 25 modelů, které se svým designem hodí k moderní vile i klasickému domu. Jsou vhodné do zahrady, na terasu přímo k domu, nebo do interiéru jako vnitřní bazén.

Share This