LUXUSNÍ LAMINÁTOVÉ BAZÉNY

Laminátové kompozitní bazény

Vlastní bazén na zahradě je ideálním řešením, jak si s rodinou užít dny plné slunce a odpočinku. Naše bazény Vám umožní relaxaci, rehabilitaci i aktivní plavání dle libosti. Díky více jak 25-ti letím zkušenostem, důslednému dbání na kvalitu a moderním technologiím Vám zajistíme dlouhodobou radost z Vašeho bazénu.

Využijte naší nabídky doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellness, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci. Nechte se hýčkat vodní či vzduchovou masáží, vybavte bazén madly pro rehabilitační cvičení, prosvětlete vodní hladinu, využijte k plavání výkonných protiproudů. Pomůžeme Vám s vhodnou výbavou bazénu, aby odpovídal Vašim představám. Náš program kompletního řešení Vám umožní víc než jen koupání v několika slunečných týdnech.

Naše bazény jsou vhodné jak pro vnitřní tak pro venkovní instalace, jsou k dispozici v rozměrech od 3 x 2m po 11 x 4m. Jedinečné povrchové úpravy udělají z bazénu výrazný designový prvek Vaší zahrady. Bazén nemusí být jen modrý, seznamte se s naší nabídkou barevných provedení.

Osm vrstev k Vaší spokojenosti

Bazény jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost.

Průvodce výběrem nejlepšího tvaru bazénu

Přemýšlíte-li o tvaru bazénu, mějte na paměti, že praktičtější jsou obdélníkové bazény – jdou totiž jednodušeji zastřešit než ty ve tvaru kapky. Ve finále jde ale stejně o vaše preference.

Modely bazénů

České bazény světové kvality, které vydrží po generace

LIPNO

Nejmenší typ bazénu určený do míst s velmi omezeným prostorem, díky malé hloubce je méně náročný na zabudování do terénu.

Délka:  5,20 m

Šířka:  3,00 m

Hloubka:  1,15 m

SEČ

Bazén Seč středních rozměrů ve kterém si lze užít spoustu vodních aktivit. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne příjemné posezení a relaxaci.

Délka:  6,50 m

Šířka:  3,00 m

Hloubka:  1,35 m

KASPIK

Novinka pro rok 2015. Obdélníkový bazén srovnatelné velikosti jako bazén Slapy s plnohodnotným pohodlným schodištěm, které je možno vybavit perličkovou lázní.
 
 Délka:  6,35 m
 
Šířka:  3,05 m
 
Hloubka:  1,40 m

SLAPY

Obdélníkový bazén středních rozměrů s oboustranným rohovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu bazénu a zároveň plní funkci pohodlného vstupu do bazénu.

Délka:  6,20 m

Šířka:  3,00 m

Hloubka:  1,50 m

ORLÍK

Bazén Orlík je velký osmimetrový bazén, nabízející příjemný vnitřní prostor pro vodní aktivity. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne příjemné posezení a relaxaci.

Délka:  7,90 m

Šířka:  3,30 m

Hloubka:  1,45 m

VICTORIA

Novinka pro rok 2015. Obdélníkový bazén s velkým vnitřním prostorem. Bazén je vybaven oboustranným pohodlným rohovým schodištěm, ideálním pro zastřešení s bočním vstupem. V čele bazénu je relaxační lavice.

Délka:  7,40 m

Šířka:  3,60 m

Hloubka:  1,50 m

BALATON

Bazén Orlík je velký osmimetrový bazén, nabízející příjemný vnitřní prostor pro vodní aktivity. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne příjemné posezení a relaxaci.

Délka:  7,90 m

Šířka:  3,30 m

Hloubka:  1,45 m

MEDVĚDÍ JEZERO

Bazén Medvědí jezero je jedním z největších vyráběných kompozitních bazénů. Nabízí velkorysý prostor pro vodní aktivity, uspokojí tedy i vysoké nároky.

Délka:  11,25 m

Šířka:  4,00 m

Hloubka:  1,45 m

Share This