Nadzemní bazény GRE

Kvalitní španělské bazény a příslušenství

Vyberte si nadzemní bazén od španělské společnosti Gre s více než 50-ti letou zkušeností s výrobou bazénů. Gre je průkopníkem v oboru a jednou z předních firem ve výrobě nadzemních bazénů v Evropě. Velký důraz je kladen na kvalitu a bezpečnost všech výrobků. Firma Gre nabízí široký sortiment bazénů různých velikostí a povrchových úprav, kompletní řadu příslušenství pro bazény, ale i solární sprchy a další doplňky do zahrady. Cílem firmy Gre je vždy uspokojit zákazníka vysokou kvalitou a poskytnout mu komplexní řešení. V Evropě disponuje obrovskou prodejní sítí, která umožňuje zákazníkovi poradit s výběrem bazénu a zařízení odpovídající jeho potřebám.

Bazény Splash

Nadzemní bazény Gre Splash vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

 

Bazény Fidji

Nadzemní bazény Gre Fidji vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

Bazény Iraklion

Nadzemní bazény Gre Iraklion vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

 

Bazény Pacific

Nadzemní bazény Gre Pacific vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

 
Share This