Nafukovací vířivky

Dopřejte si pocit luxusu v horké bublinkové lázni, která vás namasíruje a příjemně uvolní od každodenních životních situací. Nechte stresové napětí odplout ve vodním proudu a užijte si relax v klidu na zahradě, terase nebo přímo za zdmi vašeho domova.

Mobilní nafukovací vířivky MSpa

relaxační vířivce se uvolníte a zapomenete na každodenní starosti a ještě má příznivé účinky na naše zdraví. Nabízíme pevné i nafukovací vířivky, které jsou mobilní a lze je snadno umístit kamkoliv na zahradu. Připravili jsme pro vás širokou nabídku, v níž si rozhodně vyberete. Vířivky jsou stále dostupnější a domů si tak vlastní vířivou vanu může pořídit téměř každý. Pobyt ve vířivce je nejen relaxační, ale také má příznivé účinky na naše zdraví – vede ke zlepšení stavu pohybového aparátu a oběhového systému.

Vybírejte v našem obchodě z desítek produktů, které jsou vhodné i pro celoroční používání venku a doma. Naše nabídka zahrnuje levnější i dražší vířivé vany, co svými funkcemi potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Ve vířivce si užijete romantiku ve dvou i spoustu zábavy se svými dětmi, přáteli nebo s celou rodinou.

Mobilní vířivá vana MSpa Alpine D-AL04 DELIGHT

Nejlevnější vířivka MSpa Alpine D-AL04 je velice oblíbená nejen kvůli své ceně, ale také praktickému tvaru. Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Obsahuje 108 vzduchových trysek.

12 390 Kč

11 790 Kč  s DPH

Mobilní vířivá vana MSpa Nest D-NE02 DELIGHTE

Mobilní nafukovací vířivka MSpa má praktický oválný tvar, díky kterému ji můžete umístit i tam, kam ostatní nezapadnou. Oválný tvar poskytuje pohodlí pro opěrné protilehlé pozice a nabízí maximální prostor pro dvě osoby bez jakýchkoli omezení. Obsahuje 104 vzduchových trysek.

15 390 Kč

14 490 Kč  s DPH

Mobilní vířivá vana MSpa AURORA D-AU04

Kulatá vířivka je čtyřmístná perličková vana, kterou můžete instalovat na zahradu po celý rok, i v zimě! Obsahuje 118 vzduchových trysek a místo pro 4 dospělé osoby.

15 390 Kč

13 490 Kč s DPH

Nafukovací vířivka MSpa Aurora D-AU6

Kulatá vířivka je čtyřmístná perličková vana, kterou můžete instalovat na zahradu po celý rok, i v zimě! Obsahuje 138 vzduchových trysek a místo pro 6 dospělé osoby.

19 290 Kč

15 690 Kč s DPH

Mobilní vířivka MSpa Tekapo D-TE06 DELIGHT

Nová koncepce čtvercové vířivky pro rok 2018. Hodí se Vám tento praktický tvar a chcete zároveň dostatek prostoru pro celou rodinu? Nafukovací MSpa Tekapo D-TE06 vám všechny tyto nároky bez výjimky naplní. Je vybavena 132 vzduchovými tryskami a samozřejmě i účinným ohřevem vody. Obsahuje také vrchní kryt s ALU fólií, který pomůže udržet teplotu vody stále vysoko. Místo pro 6 dospělé osoby.

16 690 Kč s DPH

Mobilní vířivka MSpa Mono C-MO04 CONCEPT

Novinkou řady Concept MSpa je mobilní kruhová vířivka Mono C-MO04. Je navržena pro 4 osoby. Nabízí moderní design – vnější vrstva je vyrobena z Premium PVC kůže s moderním vzorem s proužky ve zlatavém odstínu se zlatavou skořepinou. Obsahuje 118 vzduchových trysek.

23 990 Kč

23 490 Kč s DPH

Mobilní vířivá vana MSpa Mono C-MO06 CONCEPT

Novinkou řady concept MSpa je mobilní kruhová vířivka Mono C-MO06, která je navržena pro 6 osob. Nabízí moderní design – vnější vrstva je vyrobena z Premium PVC kůže s moderním grafitovým vzorem, skořepina rovněž v grafitové barvě.  Obsahuje 138 vzduchových trysek

27 990 Kč

27 490 Kč  s DPH

Share This