NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ HORIZONT

je velmi žádané zastřešení bazénu, jelikož se  jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ ELEGANT NEO™

Elegantní tvar zastřešení propůjčil jméno tomuto modelu. Zastřešení bazénů ELEGANT NEOTM zajišťuje plnohodnotnou ochranu bazénu. Zastřešení je funkční,  i když je velmi nízké.. Díky optimální klenbě můžete bazén pohodlně využívat i v zakrytém stavu, například při nepříznivém počasí. Přesto zastřešení nenaruší ráz Vaší zahrady, naopak přirozeně splyne s okolím, jako by tam stálo odjakživa.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ DREAM

je vhodnou volbou především na bazény umístěné v blízkosti domu, nebo na místa, kde by jiný typ  zastřešení bazénu mohl bránit výhledu.   Jeho konstrukce nám dovoluje vyrobit zastřešení s minimální   výškou.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ RIVIERA

Bez kolejnicové zastřešení

Konstrukce zastřešení tohoto typu je svými parametry, designem a užitnými vlastnostmi shodná se zastřešením OCEANIC low. Rozdíl mezi nimi je ten, že tento model zastřešení se posouvá přímo po dlažbě bez kolejnic, což ocení především zákazníci, kteří nechtějí nebo nemohou technologicky zasahovat do bezprostředního okolí bazénu.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ TERRA

Jednokolejnicový systém zastřešení 

TERRA je nejnižší bazénové zastřešení od ALUKOVU, které téměř kopíruje povrch terénu.  V uzavřené poloze umožňuje absolutní, ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je decentní, na prostor nenáročné zastřešení, které podporuje moderní architekturu.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ CORONA™

Zastřešení Corona je nejnižším dvoukolejnicovým systémem zastřešení bazénu. Toto zastřešení perfektně splňuje svou funkci – udrží vodu v bazénu čistou a teplou – a zároveň neruší ve výhledu do Vaší zahrady.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ IMPERIA NEO™

Nízké zastřešení, které přitom působí prostorným, odlehčeným dojmem. Decentní oblouk, který ukončuje ostrá hrana, bude vypadat krásně na každé zahradě.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ OCEANIC LOW

Ostré linie s mírným obloukem ve střešní části zajistí maximální komfort pod zastřešením. Neotřelý vzhled zastřešení dodá jiskru Vašemu bazénu a zahradě. Výšku zastřešení můžeme přizpůsobit podle Vašeho přání, a to už od 85 centimetrů. Pokud se Vám design tohoto modelu líbí, ale požadujete vysoké, podchozí zastřešení, je zde ještě zastřešení OCEANIC high.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ VIVA™

Úspěšný bezbariérový model, který je veden kolejnicí pouze z jedné strany. K Vašemu bazénu tak zůstane ze tří stran plně otevřený bezbariérový přístup. Mezi nízkými zastřešeními patří společně s modelem CORONA k těm úplně nejnižším.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU VIVA PRIME™

VIVA PRIME je zdokonaleným a automatizovaným, léty ověřeným modelem nízkého bazénového zastřešení VIVA. Svou nízkou výškou umožňuje omezený pohyb v bazénu pod zastřešením. Zastřešení je vybaveno tichými a výkonnými motory, které zajištují pohyb jednotlivých segmentů.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU TERRA PRIME

TERRA PRIME navazuje na zákazníky ověřený a velmi oblíbený model ultra nízkých bazénových zastřešení TERRA. Svou výškou patří stále k nejnižšímu zakázkově vyráběnému zastřešení na trhu. TERRA PRIME bylo vyvinuto speciálně pro komfortní posouvání pomocí elektrických motorů a pro ještě intenzivnější pocit bez kolejnicového zastřešení.

Share This