STŘEDNĚ VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Středně vysoká zastřešení bazénu v sobě zahrnují vlatnosti jak nízkých, tak vysokých modelů zastřešení. V podstatě tak představují  „zlatou“ střední cestu. Střední modely zastřešení bazénu šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom dostatečně splňují nároky klientů, kteří hledají modely dostatečně vysoké, aby poskytly možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ PRACTIC

je díky variabilitě a cenové dostupnosti nejprodávanějším typem zastřešení bazénuJeho konstrukce  dovoluje toto zastřešení umístit i do podhorských,   či horských oblastí.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU UNIVERSE NEO™

Oblíbená klasika, která se neokouká… Díky pravidelnému zaoblenému tvaru se tento typ zastřešení výborně hodí do zahrady, mezi keře, jehličnany a dekorativní rostliny. U širších modelů tohoto zastřešení bazénu je středová výška podchozí a umožňuje tak převléknout se před koupáním nebo se naopak osušit po koupání přímo pod zastřešením. Pravidelný tvar zastřešení zajišťuje nejvyšší nosnost, proto se hodí i do míst s větší sněhovou zátěží – sníh ze zastřešení sám sjíždí.

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU TROPEA NEO™

Prostorná hala tohoto modelu umožňuje volný pohyb osob ve střední části zastřešeného prostoru. Stěny zastřešení mohou být vyrobeny z kompaktního polykarbonátu, který je průhledný jako sklo a zastřešení díky němu bez problémů splyne s okolní přírodou. I z prostoru zakrytého bazénu si tak můžete vychutnat pohled na svou zahradu a ani na chvíli neztratíte přehled o tom, kde si právě hrají Vaše děti. Jedná se o kompromis mezi prostornou LAGUNOU NEOTM a nízkým ELEGANT NEOTM.

Share This